کلینیک خدمات حقوقی و قضایی

اپلیکیشنن وکیلنیک

ما چی هستیم؟

وکیلنیک در قالب سایت و اپلیکیشن به شما خدمات جقوقی ارایه میدهد.

ما فراتر از یک موسسه حقوقی هستیم. تقریبا هیچ نیاز یا مشکل حقوقی و قضایی نمیتوانید پیدا کنید که ما قبلا به راه حلش فکر نکرده باشیم.

ما چی داریم؟


مشاوره حقوقی در اپلیکیشن وکیلنیک

مشاوره حقوقی

مهمترین خدمتی که در وکیلنیک به شما ارایه میدهیم، مشاوره حقوقی است. با کمترین زحمت با یک وکیل پایه یک دادگستری گپ بزنید. تمایل دارید از چه طریقی ارتباط بگیرید؟

مشاوره حضوری

مشاوره تلفنی

مشاوره آنلاین

خدمات حقوقی و ثبتی آنلاین

ما تمام خدمات حقوقی و قضایی آنلاین کشور را در یک بستر گرد هم آورده ایم. مشاهده ابلاغیه، پیگیری پرونده، استعلام چک، نوبت دادگاه و …

دسترسی آسان

دادگاه در جیب شما

تنوع خدمات

خدمات حقوقی و قضایی اپلیکیشن وکیلنیک
جستجوی وکیل در اپلیکیشن وکیلنیک

جستجوی وکیل

نزدیک ترین وکیل را پیدا کنید. جستوجوی وکیل بر اساس تخصص، سابقه، سن و … را برای شما فراهم کرده ایم. نقشه شهر شما به همراه دفاتر وکالت اکنون در دستان شماست.

جستجوی وکیل متخصص

پیدا کردن نزدیک ترین وکیل

مشاهده رزومه وکلا

نمونه قراردادها

با هر کسی و برای هر کاری نیاز به قرارداد داشتید نگران نباشید. ما ده ها نمونه قرارداد با قابلیت ویرایش برای شما تهیه کردیم!

فایل pdf و word

قابلیت ویرایش با سلیقه شخصی

مشاوره قراردادنویسی

خبرخوان حقوقی اپلیکیشن وکیلنیک

خبر خوان

ما خبرگزاری نیستیم اما مهمترین و پربازدیدترین اخبار حقوقی ایران و جهان را از خبرگزاری های مختلف برای شما جمع آوری میکنیم.

حذف اخبار بی اهمیت

جمع آوری مهمترین اخبار روز

استفاده از خبرگزاری های معتبر

آمارها چی میگن؟


0

بیش از سیصد و هفتاد مورد مشاوره حقوقی آنلاین

0

بیش از صد وکیل پایه یک دادگستری در سراسر کشور

0

ارایه بیش از هشتاد خدمت حقوقی و ثبتی به صورت آنلاین

0

بیش از دویست نمونه قرارداد کاربردی قابل دانلود و ویرایش

با دانلود اپلیکیشن وکیلنیک

همه ایـن امکانات میتونه توی جیب شما باشه

وکیلنیک چیه؟

یه کلینیک خدمات حقوقی و قضایی با عنوان «وکیلنیک» که تونسته تمام خدمات حقوقی و قضایی مورد نیاز شما رو در یک سامانه گردآوری کنه. نه تنها یه سامانه آنلاین برای جستجوی وکلا و مشاوران حقوقی محسوب میشه، بلکه کلی امکانات حقوقی و قضایی دیگه مثل گرفتن استعلامات مختلف، دیدن ابلاغ های الکترونیک، پادکست های حقوقی و … رو هم شامل میشه

چجوری اپلیکیشن وکیلنیک رو نصب کنیم؟

وکیلنیک به عنوان یه اپلیکیشن رسمی در کافه بازار و مایکت منتشر شده. شما میتونید با جستجوی عبارت «وکیلنیک» از کافه بازار اونو نصب کنین. اگه بازار ندارین هم مشکلی نیست. بالای همین صفحه راه های دیگه نصب (و حتی استفاده از اپلیکیشن بدون نصب) رو بهتون معرفی کردیم.

دقیقا چه امکاناتی در وکیلنیک هست؟

جستجوی وکیل و مشاور حقوقی روی نقشه – جستجوی وکیل و مشاور حقوقی به صورت دستی بر اساس نام یا تخصص – قابلیت ثبت مشخصات برای وکلا و مشاوران حقوقی – مشاوره حقوقی آنلاین – مهمترین اخبار حقوقی – جستجوی مهمترین نقاط قضایی کشور بر روی نقشه (دادگاه ها، دفاتر خدمات الکترونیک و …) – خدمات مختلف حقوقی و قضایی (ثبت نام ثنا، استعلام چک صیادی، استعلام ممنوع الخروجی و …) – پادکست های حقوقی – نمونه قراردادها – و ده ها قابلیت مختلف دیگر که به صورت روزانه در حال توسعه و افزایش آنها هستیم.

فایده وکیلنیک برای وکلا چیه؟

شما وکلای محترم میتونید با عضویت در سامانه جستجوی وکیل، مشخصات خودتون رو توی نقشهٔ وکیلنیک ثبت کنید تا هر کاربری که در اطراف محل کار شما به دنبال وکیل میگرده به سادگی آدرس و شماره تلفن و سایر مشخصات شمارو پیدا کنه. امکان تبلیغ اختصاصی هم برای شما فراهم شده تا کاربران بیشتری پروفایل شمارو ببینن. وکلا میتونن به عنوان مشاوره حقوقی در اپ ثبت نام و فعالیت کنند.

وکلا چطور ثبت نام کنن؟

https://www.instagram.com/p/CargN27jCXK/

کاربرها چه نظری دارن؟


اگه میخوای از آپدیت جدید اپلیکیشن مطلع بشی

شماره تو بذار