تمامی نیازهای ثبتی شما در این صفحه گردآوری شده است:

در صورتیکه از اصالت سند یک ملک اطمینان ندارید میتوانید اصالت سند آن را از این بخش استعلام کنید.

در صورتیکه از اصالت هر نوع سند رسمی اطمینان ندارید میتوانید اصالت آن سند را از این بخش استعلام کنید.

دفاتر اسناد رسمی که دارای ظرفیت هستند را میتوانید از این قسمت پیدا کرده و امور ثبتی خود را به انجام برسانید.

امروزه بسیاری از امور مربوط به اداره ثبت صرفا با اخذ نوبت قبلی قابل انجام است. در این بخش میتوانید قبل از مراجعه به اداره ثبت نوبت بگیرید.

هزینه های مربوط به تنظیم اسناد مختلف را میتوانید در این لینک محاسبه کرده و قبل از مراجعه به واحد مربوطه از هزینه ها آگاه شوید.

با داشتن شناسه یکتای استعلام (18 رقمی) میتوانید به راحتی وضعیت ملک مورد نظر خود را استعلام کنید.

با ورود به این بخش میتوانید کلیه دفاتر اسناد رسمی فعال در سراسر کشور را به تفکیک استان جستجو کرده و محل دقیق آنها را بر روی نقشه مشاهده نمایید.


با ورود به این بخش میتوانید کلیه دفاتر ازدواج و طلاق فعال در سراسر کشور را به تفکیک استان جستجو کرده و محل دقیق آنها را بر روی نقشه مشاهده نمایید.


نیاز نیست که پای پروازتان از ممنوع الخروج بودن آگاه شوید. با این خدمت میتوانید به صورت آنلاین از وضعیت ممنوع الخروجی خود مطلع شوید.


اگر در اجراییات اداره ثبت پرونده دارید، در این بخش میتوانید بدون نیاز به مراجعه حضوری، از روند و جزییات پرونده خود آگاه شوید.


پس از آنلاین شدن روند ثبت شرکت ها در اداره ثبت، بسیاری از مراحل مربوط به ثبت شرکت ها از طریق آنلاین و بدون مراجعه حضوری انجام میشود.


اگر به اصالت و صحت اطلاعات یک شخص حقوقی مثل یک شرکت یا یک موسسه شک دارید میتوانید از این بخش اطلاعات مورد نیاز خود را استعلام کنید.


در این بخش میتوانید برای ملاقات با رییس سازمان ثبت کشور و یا مدیرکل ثبت استان خودتان نوبت گرفته و قرار ملاقات تنظیم کنید.


شما میتوانید با داشتن یک شناسه پرداخت، بدون نیاز به مراجعه حضوری به بانک یا استفاده از هیچ برنامه ای به راحتی پرداخت های ثبتی خود را انجام دهید.

اگر هر یک از خدمات ثبتی فوق فعال نبود یا آنچه به دنبالش بودید را پیدا نکردید، با کلیک بر روی این لینک با ما در ارتباط باشید.