حریم خصوصی کاربران:

اگر شما به عنوان بازدید کننده وارد سایت یا نرم افزار «وکیلنیک» میشوید و در هیچ بخشی ثبت نام نمیکنید، اطلاعاتی از شما جمع‌آوری نمی‌گردد.

اگر شما مطلبی را در هر قسمت از سایت وکیلنیک نوشتید، فرض شما باید بر مبنای باقی‌ماندن آن مطلب برای همیشه باشد. این مطلب شامل نظرات، سوالات و بحث‌ها و … نیز است. در صورت وجود هر گونه استثنا، در ادامه توضیحاتی ارائه شده است.

در هنگام تکمیل فرآیند ثبت‌نام، اطلاعات شخصی دیگری درخواست می‌شود. اطلاعات شخصی شما(اطلاعات تماس و…) برای انجام امور مربوط به شخص شما مورد استفاده قرار می‌گیرند و در اختیار اشخاص حقیقی یا حقوقی دیگر قرار نخواهد گرفت. اطلاعات شخصی مانند نام، آدرس، شماره تماس و ایمیل یا اطلاعات شغلی مانند محل کار و … به جز در مواردی که برای بازدید عموم مورد نیاز است در سایت و نرم افزار قرار میگیرد، در اختیار هیچ شخص حقیقی یا حقوقی قرار نخواهد گرفت. اطلاعات مهم و محرمانه مانند شماره پروانه وکالت و … به هیچ عنوان در اختیار عموم قرار نخواهد گرفت.


شناسایی کاربر: در هنگام ثبت درخواست برای نمایش در نقشه یا طراحی اسلایدهای تبلیغاتی هیچ ثبت نامی انجام نمیشود و حساب کاربری ساخته نخواهد شد.


بسیاری از سرویس‌دهندگان قسمتی از این گزارشات را که می‌توانند در ارزیابی صفحات محبوب، يا تشخيص اینکه چه سایتی با آن‌ها ارتباط دارد و اینکه از چه نوع جستجوگر اینترنتی استفاده شده را نگهداری می‌کنند. این گزارش‌ها در ساختن صفحات اطلاعات‌دهی آماری استفاده می‌شوند. گزارش‌های خام هرگز علنی نخواهند شد. اين گزارشات ممکن است توسط برنامه‌نویسان در جهت حل مشکلات تکنیکی و یا ردیابی رفتارهای ناخواسته و مشکل‌آفرین شبکه‌ای که نرم افزار را دچار مشکل می‌سازند مورد استفاده قرار گیرند. آی‌پی آدرس‌های استخراج شدهٔ کاربران از این گزارش‌ها بطور متناوب برای ارتباط دادن کاربران و آدرس‌های ثبت شده در ویرایش‌ها برای بررسی سوء‌استفاده‌ها شامل کاربران خرابکاری که از چندین شناسهٔ کاربری استفاده می‌کنند، تخریبگری، اذیت و آزار دیگر کاربران و یا مواردی این چنین استفاده می‌شوند.


بارگذاری اسنادی مانند تصویر پروانه وکالت، شماره پروانه وکالت و … برای احراز هویت وکلا و مشاوران و در صورت لزوم استعلام وضعیت شغلی وکیل از مراجع ذی ربط ضروری بوده و محتوای شخصی این اسناد و اطلاعات به صورت محرمانه باقی خواهد ماند.


پیگرد قانونی: مسئولیت قانونی محتویات بارگذاری شده در سایت و نرم‌افزار بر عهده شخص کاربر است. وکیلنیک در صورت درخواست مراجع قانونی ملزم به حذف آن شخص از روی نقشه یا اسلاید است. در این موارد ممکن است مبلغ پرداخت شده توسط کاربر مسترد شود. وکیلنیک این موارد را به شما اطلاع خواهد داد. پیگرد‌های قانونی مطالب غیراخلاقی و غیرقانونی متوجه شما است.

سیاست انتشار اطلاعات بدست‌آمده از گزارش‌ها: طبق این سیاست وکیلنیک، اطلاعات شخصی قابل شناسایی جمع‌آوری شده در گزارشات یا رکوردهای بانک اطلاعاتی بوسیله‌ی قابلیت بررسی کاربر، توسط مدیران دارای صلاحیت در مواقع زیر منتشر می‌شوند:

الف) در پاسخ به حکم معتبر یا هرگونه درخواست قانونی دیگر از طرف مراجع صلاحیت دار کشور.

ب) بنا به درخواست کاربر صدمه دیده (در صورت اثبات به کارشناسان). مدیران وکیلنیک و نماینده‌ی آن‌ها هنگامی که نیاز به بررسی شکایات در مورد سوء‌استفاده باشد.

ج) در صورتی که اطلاعات مرتبط با یکی از بخش‌های نرم افزار توسط یک ربات تولید شده و وکیلنیک برای رفع مشکلات فنی نیاز به انتشار داشته باشد.

د) در صورتی که کاربری در هر قسمت از نرم افزار خرابکاری کند و یا بطور مداوم رفتار غیر محترمانه داشته باشد، اطلاعات جهت بسته شدن آی‌پی آن کاربر یا شکایت به سرویس‌دهنده‌ی اینترنت وابسته به آن منتشر می‌شود.

ه) در جاییکه منطقأ لازم می‌باشد از حقوق، اموال و یا امنیت وکیلنیک، کاربرانش و یا دیگران حفاظت شود.

سیاست وکیلنیک اجازه انتشار چنین اطلاعاتی را تحت هیچگونه شرایطی مگر شرایط ذکر شده در بالا نمی‌دهد.


به اشتراک گذاشتن اطلاعات با اشخاص ثالث:

به استثنای موارد خاص، تمامی مطالبی که به بخش‌های عمومی سایت و نرم افزار اضافه می‌شوند، قابل استفاده‌ی دوباره

و عمومی می‌باشند. وکیلنیک اطلاعات خصوصی شما به جز مواردی که با رضایت کاربر به صورت عمومی منتشر میشود را به اشتراک یا در معرض فروش به اشخاص حقیقی و حقوقی ثالث بدون موافقت شما یا مرجع قانونی نخواهد گذاشت.


امنیت اطلاعات:

وکیلنیک در قبال دسترسی غیرمجاز به هرگونه اطلاعاتی که شما در نرم افزار و سایر بخش‌های عمومی آن تهیه کرده‌اید، هیچگونه تضمینی ارائه نمی‌دهد. دسترسی به این اطلاعات برای تمامی کسانی که به نحوی به سرور دسترسی دارند امکان پذیر می‌باشد.


ایمیل:

اگر شما در وکیلنیک ثبت‌نام می‌کنید ایمیل آدرس شما به صورت اختیاری درخواست می‌شود. شما می‌توانید آدرس ایمیل خود را در زمان ثبت نام یا سفارش اسلاید خود وارد کنید. در صورت تمایل شما، مراجعه کنندگان می‌توانند بوسیله‌ی آن برای شما ایمیل ارسال کنند. آدرس ایمیل شما برای آن‌ها قابل روئیت است. آدرس ایمیل‌ها می‌تواند برای ارتباط گسترده و عمومی وکیلنیک با کاربران مورد استفاده قرار گیرد.


حذف کردن اطلاعات: اطلاعات کاربران وکیلنیک بعد از ایجاد شدن با درخواست کاربر قابل حذف میباشد. امکان تغییر اطلاعات هویتی و شغلی کاربر فقط در شرایط خاص امکان‌پذیر بوده و وکیلنیک هیچ‌گونه تضمینی در خصوص اجرای آن به

کاربران نمی‌دهد.


چنانچه نیاز به راهنمایی بیشتری در رابطه با حریم خصوصی کاربران در وکیلنیک دارید از طریق روش های «تماس با ما» با ما تماس بگیرید.