مقالات آموزشی

آموزش مشاوره حقوقی آنلاین

آموزش مشاوره حقوقی آنلاین

چکیده این مقاله: در این آموزش به نحوه بهره مندی از مشاوره حقوقی در پلتفرم وکیلنیک میپردازیم. قابلیت مشاوره حقوقی موجب میشود هر یک از شهروندان گرامی بتوانند در صورت بروز مشکل یا سوال حقوقی، به یکی از سامانه های وکیلنیک (مثل سایت یا اپلیکیشن یا …) مراجعه کرده و در سریع ترین زمان ممکن نیاز حقوقی خود را برطرف نمایند . در این آموزش ابتدا به نحوه مشاوره حقوقی آنلاین در سایت وکیلنیک خواهیم پرداخت. سپس به بررسی نحوه مشاوره در پیام رسان ها و اپلیکیشن وکلینیک میپردازیم و در پایان نیز نگاهی می اندازیم به مزایای استفاده از مشاوره حقوقی. فایده استفاده از این آموزش این است که به شیوه گام به گام بوده و طوری طراحی شده است تا کسانی که آشنایی چندانی با این روش های مشاوره حقوقی ندارند به راحتی بتوانند صفر تا صد این پروسه را با موفقیت به انجام برسانند. در پایان نیز روش اخذ مشاوره حقوقی برای سوالات و مشکلات شما در مسیر استفاد از پلتفرم وکیلنیک ارایه شده است.

مقدمه

در این مطلب به آموزش مشاوره گرفتن در سایت وکیلنیک میپردازیم. روش های مشاوره حقوقی در سایت ما بسیار متنوع هستند. از گفتگوی آنلاین با قابلیت ارسال پیام صوتی و مدارک تا گفتگو در پیام رسان های داخلی و خارجی! برای آموزش برقراری ارتباط با مشاوران ما، این مطلب را تا انتها بخوانید و از هر کدام از روش هایی که مناسب نیاز شماست استفاده کنید.

نکته: بهتر است قبل از شروع مشاوره، مشکل حقوقی خود را به صورت خلاصه آماده نمایید و سوالاتی که برای شما اهمیت بالاتری دارند را از قبل در ذهن تان دسته بندی نمایید. با این روش میتوانید در کوتاه ترین زمان ممکن به پاسخ سوالات خود برسید و مشاوره ی دقیق و مفیدی داشته باشید.

دسترسی به پنل مشاوره آنلاین از دو بستر، یعنی «سایت وکیلنیک» و «اپلیکیشن وکیلنیک» امکان پذیر است. در این آموزش ابتدا به مشاوره حقوقی از طریق سایت وکیلنیک و سپس به آموزش مشاوره حقوقی از طریق اپلیکیشن وکیلنیک میپردازیم. پیشنهاد میکنیم تا اپلیکیشن وکیلنیک را نصب کرده و از بخش «مشاوره حقوقی» گزینه «نیاز به مشاوره دارم» را انتخاب نمایید تا برای همیشه، به صورت مستقیم به پنل مشاوره متصل شوید. برای نصب اپلیکیشن کافیست وارد صفحه دانلود اپلیکیشن وکیلنیک شوید.

0:00
0:00

این ویدیو با کیفیت HD (720 p) تهیه شده است. در صورتیکه با کیفیت پایین پخش میشود، اتصال اینترنت خود را بررسی کنید.

مشاوره حقوقی آنلاین در سایت وکیلنیک

پس از ورود به سایت وکیلنیک، در گوشه پایینی سایت آیکون پنل مشاوره برای شما نمایش داده میشود. با زدن بر روی این آیکن، صفحه گفتگو باز خواهد شد.

پس از باز شدن صفحه گفتگو شما میتوانید پیام خود را در کادر پایین صفحه (شماره 2) نوشته و سپس ارسال نمایید.

در این بخش از آموزش به بررسی امکانات و قابلیت های پنل گفتگو میپردازیم:

قابلیت ارسال پیام صوتی (وویس): پنل گفتگوی وکیلنیک این قابلیت را برای شما فراهم کرده است تا اگر تمایلی به تایپ کردن پیام تان ندارید، آنرا در قالب یک پیام صوتی برای مشاوران ما ارسال کنید.

قابلیت ارسال مدارک: ممکن است در زمان مشاوره نیاز باشد تا شما اسناد و مدارکی را برای مشاور ارسال نمایید تا مشاور شما بهتر و بیشتر در جریان مشکل شما قرار بگیرد. وکیلنیک این قابلیت را برای تمامی کاربران فعال کرده است تا در هر زمان از مشاوره نیاز به ارسال فایل، عکس، مدارک و … باشد به راحتی بتوانید این نیاز را برآورده نمایید. برای این کار کافیست در صفحه گفتگو بر روی گزینه ارسال فایل (شماره 3) کلیک کرده و فایل مورد نظر را انتخاب نمایید.

قابلیت ارسال ایموجی: یکی از امکانات جالب پنل مشاوره وکیلنیک قابلیت ارسال ایموجی های مختلف است. شما در زمان مکالمه با مشاور میتوانید همانند پیام رسان های تلگرام، واتساپ و … با استفاده از ایموجی ها، مکالمه با کیفیت تری داشته باشید.

خدمات مشاوره حقوقی آنلاین

در نوار بالای پنل مشاوره میتوانید مشاورین آنلاین ما را مشاهده کنید. در صورتیکه هیچکدام از مشاوران آنلاین نبودند، نگران نباشید! پیام شما برای آنها ارسال میشود و به محض آنلاین شدن اولین مشاور، او پاسخگوی شما خواهد بود.

در صورتیکه به هر دلیلی نتوانستید یا نخواستید از پنل گفتگوی آنلاین سایت استفاده کنید، ما روش های مشاوره ای دیگری را به شما پیشنهاد میدهیم. در ادامه آموزش به چند روش دیگر خواهیم پرداخت:

مشاوره حقوقی آنلاین در پیام رسان ها

مشاوره حقوقی آنلاین

بعد از ورود به «سایت وکیلنیک» ، در نوار بالای سایت گزینه «مشاوره حقوقی» را مشاهده میکنید. بر روی آن کلیک کنید تا وارد صفحه مشاوره حقوقی سایت شوید.

مشاوره حقوقی اینترنی

در این صفحه شما میتوانید از روش های متنوع برای دریافت مشاوره حقوقی آنلاین استفاده کنید:

قبل از استفاده از روش های تعبیه شده در این صفحه، پیشنهاد میکنیم تا یکبار متن موجود در سمت چپ صفحه را مطالعه نمایید.

1_ مشاوره در تلگرام: در صورتیکه تمایل دارید در پیام رسان تلگرام با مشاور خود در ارتباط باشید، میتوانید با انتخاب گزینه «شروع مشاوره» (شماره 1) مستقیما به اپلیکیشن تلگرام وصل شده و پیام خود را برای ما ارسال کنید.

2_ مشاوره در واتساپ: در صورتیکه اپلیکیشن واتساپ را ترجیح میدهید و تمایل دارید در پیام رسان واتساپ با مشاور خود در ارتباط باشید، میتوانید با انتخاب گزینه «شروع مشاوره» (شماره 2) مستقیما به اپلیکیشن واتساپ وصل شده و پیام خود را برای ما ارسال کنید.

3_ مشاوره در پیام رسان های داخلی: در صورتیکه به تلگرام و واتساپ دسترسی ندارید و صرفا از پیام رسان های داخلی استفاده میکنید، میتوانید با ذخیره کردن شماره «09332152779» در تلفن همراه خود، در پیام رسان های داخی با ما در ارتباط باشید. مشاورین ما در دو پیام رسان «بله» و «ایتا» منتظر دریافت پیام های شما هستند. (شماره 3)

مشاوره حقوقی آنلاین در اپلیکیشن وکیلنیک

مشاوره حقوقی آنلاین اپلیکیشن وکیلنیک

اکنون به بخش دوم این آموزش رسیدیم. در این بخش، به آموزش دریافت مشاوره حقوقی آنلاین از طریق اپلیکیشن وکیلنیک میپردازیم. در صورتیکه هنوز اپلیکیشن وکیلنیک را نصب نکرده اید میتوانید از طریق صفحه دانلود اپلیکیشن اقدام به نصب آن نمایید. (اندروید و IOS)

پس از ورود به اپلیکیشن گزینه «مشاوره حقوقی» را انتخاب کنید.

در این بخش با سه گزینه روبرو میشوید که برای دریافت مشاوره حقوقی باید گزینه «نیاز به مشاوره دارم» را انتخاب نمایید.

پنل مشاوره حقوقی آنلاین اپلیکیشن وکیلنیک

نکته: در این مرحله بهتر است فیلترشکن یا vpn خود را خاموش کنید تا اتصال به پنل مشاوره به درستی انجام شود.

پس از ورود به این صفحه، چند ثانیه صبر کنید تا آیکون مربوط به پنل گفتگوی آنلاین نمایش داده شود. بر روی این آیکون کلیک نمایید تا صفحه گفتگو باز شود. اکنون میتوانید به راحتی گفتگو را شروع کرده و مشکل حقوقی خود را برای ما شرح دهید. برای استفاده از امکانات کامل این پنل به بالای همین آموزش مراجعه نمایید. در بخش ابتدایی این آموزش به امکانات و نحوه استفاده بهتر از پنل گفتگو پرداختیم.

برای مشاوره تلفنی با چه شماره ای تماس بگیریم؟

راحت ترین روش دریافت مشاوره حقوقی، تماس با شماره 09332152779 هست. ممکنه به دلیل شلوغی تماس ها پاسخگوی شما نباشیم، پس کافیه به همین شماره پیامک ارسال کنید و بنویسید: «مشاوره حقوقی» . تیم مشاوره ما با شما تماس میگیرن!

آیا در سایت وکیلنیک امکان استفاده از مشاوره حقوقی آنلاین وجود داره؟

بله. در سایت وکیلنیک پنل مشاوره حقوقی آنلاین در نظر گرفته شده که هر کاربری میتونه بعد از ورود به سایت از این قابلیت استفاده کنه.

برای مشاوره حقوقی آنلاین آیا نیاز به ثبت نام داریم؟

خیر . برای استفاده از قابلیت مشاوره حقوقی نیازی به ثبت نام در سایت نیست.

آیا امکان دریافت مشاوره حقوقی در پیام رسان هایی مثل تلگرام و ایتا و … هم وجود داره؟

بله. ما در چهار پیام رسان تلگرام، واتساپ، بله و ایتا هم حضور داریم و همیشه آنلاین هستیم.

آیا برای مشاوره حقوقی آنلاین نیاز به پرداخت هزینه است؟

هرچند بسیاری از سایت های حقوقی برای ارایه خدمات مشاوره ای ، از کاربر هزینه دریافت میکنن اما در سایت وکیلنیک ارایه مشاوره به کاربران رایگان هست.

اپلیکیشن وکیلنیک رو نصب کردم. آیا قابلیت مشاوره حقوقی در اپ هم وجود داره؟

همانطور که در آموزش اشاره کردیم، یک پنل مشاوره حقوقی آنلاین برای کاربران اپلیکیشن در نظر گرفتیم که بعد از نصب اپلیکیشن در دسترس شون قرار میگیره.

آیا میتونم فهرست استعلام هایی که قبلا انجام دادم رو مشاهده کنم؟

بله فهرست استعلام هایی که قبلا از سامانه گرفته شدن قابل دسترسی هست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *